Diskusní fórum

 
 

Vlož příspěvek

Vytvořeno 31.01.2007 18:08:00 | Poslední změna 19.03.2013 18:26:47
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "7176":
 
Ahojky.Doufám,že nevadí když se k vám přidám do diskuze.Mám Pp už asi 10let.Užívám cipralex.Ted mám doma 3týdenní miminko.V těhotenství jsem nevěděla co to je záchvat.Bylo mi fajn.ted to začíná nanovo.Ach jo!Byla bych ráda,kdyby jste mi někdo poradil,nějaký třeba dýchací cvik,jak to při ataku rozdýchat.Děkuji a přeji všem pohodový den.
vileminek, já mám seropram 20mg, beru 1/2 tbl., takže to je 10 mg...také jsem přemýšlela, že by mi možná 5mg stačilo, ale jak to čtvrtit?! a přecházet na jiné?! Brát 1/2 ob den, to je pro mě moc náročné, hlídat to, to se pak hlídá a sleduje i má psychika
Evavando chtěla jsem taky moooc poprosit,zda by si mě tu tvoji práci nemohla poslat na email. Nejde mě to stáhnout. Děkuji moc.janavava@seznam.cz
... a ještě bych se chtěla zeptat: Jaký množství užíváte AD denně? Já mám zatím 5 mg, ale měla bych to zvýšit na 10mg, ale to se mi moc nechce, protože se cítím mnohem líp. Tak aby těch 10mg nebylo moc.. Co myslíte?
Přeji hezký den! Chtěla bych se zeptat: Není tu někdo od Náchoda? smiley
Mako:

vše nej dodatečně k narozeninám, hlavně užívej dne a milých kolem sebe! Hodně zdraví a životní pohody!

joooo, málem jsem zapomněla....Evavando, včera jsem četla tu Tvoji práci, užasný, přesně jsi to tam vystihla, všechny pocity, psychický a fyzický příznaky, to...jak tělo reaguje při stresu, bomba, necham si to vytisknout a budu si to muset projet ještě párkrát.....děkuji, krásná práce.
Hezký večer všem,

ted jsem dorazila z práce, už mě tak svrběly prsty, jak jsem se těšila, až si sednu k netu a písnu sem:).

Mako, také se přidávám a přeji k narozeninám jen a jen a jen to nejlepší, at se Ti splní vše, co si přeješ:).

Myrno, jeee, to je milý...děkuji za sebe a za ostatní též:), čím to je nevím, ale to že jsme citlivý, empatický, přemýšlíjící, právě asi proto se pereme s PP, asi to bude tím, že máme vysoký IQ a EQ, pak nad vším moc přemýšlíme, tím jsme potom tak na vše citlivý a vše si moc bereme a z toho pak máme strach, asi tak:). No a na tohle jsem nepřišla já, ale můj kamarád, který mi to takhle vysvětlil, když jsem se ho asi 30 x ptala proč?????????? Protože Luci a takhle mi to vysvětlil, souhlasíte se mnou:)?

Evavando, tak to je krásný, co jsi napsala, jako bych viděla sebe:). Já když si vzpomenu, co jsem vyváděla, když jsem měla jít za bar na diskotéku, kde jsem dělala brigádu o víkendech. V pátek ráno jsem šla na brigádu do vily, kde jsem uklízela 3 hodiny, poté jsem šla do své práce, kde jsem lítala 8 hodin za pultem a po skončení jsem pelášila na diskotéku. No mě už bylo blbě v po ráno, při představě, žě mě to zase čeká, hnus. Celý pátek jsem se třásla, večer nastoupila za pult a div se nesvíjela v křečích. Stalo se mi tam 2x, že se mi udělalo špatně, ale z ničeho nic, strach, že se mi udělá blbě a udělalo.....bylo mi na zvracení, bolela mě hlava, nemohla jsem dýchat. Musela jsem zavolat majitelce, aby to za mě vzala. Vzala, byla má kamárádka. Když jsem ale viděla ty obličeje, příště jsem si to rozmyslela, to bych raději padala na hubu. Takže takhle jsem to dávala 2 roky a pak už jsem musela skončit,páč už jsem to nemohla vydýchat, jak mi bylo blbě. Strach ze strachu, že se mi udělá zle, nejhorší to bylo kolem 23 hodin, to se tam narvalo snad 200 lidí, všichni chtěli nalívat, já nevěděla kam dřív skočit a do toho panika jako kráva.Ke všemu jsem ještě měla šefa, kterej pro sprostý slovo nešel daleko a když na někoho křičel, bylo to lyšet všude, tak jsem bála i jeho, chtěla být chválená a ne slovem bita:). Hnus fialovej, kolikrát jsem prosila kamarádku(jinou), aby to vzala za mě, rozbrečela jsem se uzkostí, že se tam složím a že to nezvládnu, hrůza. A to jsem v tý době vlůbec netušila, že je nějaká PP, jsem myslela, že jsem jen praštěná a mám strach z lidí, asi...sociální fobie?? Možná, ale bylo mi hrozně. Naštěstí je to už pryč, už tam nedělám, tak se tolik nestresuju.No, nevim, raději nevzpomínat. Tak snad už bude líp:)!!!!
Ahoj lidi, děkuji VŠEM za přáníčko, moc mě potěšilo, ačkoli se neznámesmileyJste sluníčka!!!

Evavanda, prosím taky do mailu, nešlo mi otevřít ta Tvoje práce, moc díky Martina mail mám

12.Vera@seznam.cz
Maki

taky přeji dodatečně VŠE nej nej nej nej nej..Ať jsi štastná smileyNiki