Diskusní fórum

Vlož příspěvek

Vytvořeno 31.01.2007 18:08:00 | Poslední změna 19.03.2013 18:26:47
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "2245":

Je to pravda s tim uklidem,zrovna dneska jsem to říkala známé,že se snažím hodně zaměstnávat,když cítím ty stavy,abych na to nemyslela,v pátek jsem třeba pekla buchtu a do toho vařila na druhý den,jen abych něco dělala,jelikož venku stejně bylo hnusně...ještě se zeptám,abych nevypadla za blbce-jaký je rozdíl mezi psychiatrem a psychologem?..díky moc..
Chtela jsem se zeptat zda-li nevite o nejaky strankach o PP i na facebooku? Do jedne jsem se chtela pripojit ale porad cekam na prijeti a nic :-(

Na krční páteř mi pomohla rehabilitace, kterou mi napsala nejdříve obvoďačka, potom neuroložka. Probíhala vleže. Šikovná fyzioterapeutka, která mi masírovala záda, pak jemně krční páteř, mazala voňavými gely, povídala mi něco uklidňujícího, hrála relaxační hudba. Dělala se mnou Vojtovu metodu. Musím říct, že jsem si vytvořila super tým - obvoďačka, neuroložka, fyzioterapeutka, psychiatrička a psycholožka.
Je to ICE GEL. Modrý gel v kelímku, větrový, pálí. Je tak větrový, že to přebíjí bolest hlavy. Mně moc pomáhá. Dávám si ho i pod nos když je mi blbě nebo před zkouškou ve škole. Osvěžuje.

Někdo tady psal o práci-úklidu. To je taky super léčba! Já sahala po vysavači když mi bylo nejhůř, v náběhách na ataku. Rozhodně zaměstnat ruce. V prvních měsících jsem od rána taky vyvařovala. Třeba jen polévku, ale pomáhalo mi to. Pak jsem psala 4 měsíce bakalářku, to mi taky pomáhalo. Prostě odvést pozornost činností.
tofinko,

tobě moc děkuji za podporu při studiu. Jinak jsem ráda, že ses rozhodla pro AD, samozřejmě je nechci někomu vnucovat, nebo tvrdit, že je to ta nejlepší cesta, ale pokud tvoje potíže trvají dlouho a nelepší se, tak AD asi na místě jsou. A neuvažovala jsi o psychoterapii? Jinak jak píšeš o tom pánovi, tak mi vhrkly slzy do očí, asi kromě toho, že je mi ho líto a soucítím s ním i proto, že mám za sebou několik pokusů o sebevraždu také a že vím, co to obnáší. Navíc se mi na Silvestra zabila kamarádka skokem pod vlak, ty deprse jsou také opravdu neštěstí. Alespon že vám ten pán včas zavolal, třeba mu ve vojenské vymyslí nějakou dobrou léčbu a třeba mu pomůžou, ikdyž je kolikrát těžké trefit se do toho správného léku. A můžu se zaptat tofinko, v jakém městě pracuješ? Asi nejsi z Prahy, vid? Protože tady je suprová psychiatrie ve vojenské nemocnici, tam bych věřila, že bude pán v nejlepších rukou. Jinak jsem ráda, že jdeš toho 12.9. k psychiatričce, určitě bude lepší brát AD, než BZD, pokud ti tedy budou pomáhat. Jinak asi víš, že na začátku užívání může dojít ke zhoršení příznaků, jak píše myrna, ale pak by se to mělo upravovat už k lepšímu. Jsem zvědavá, jaká AD vymyslíte a jak se budeš cítit, moc bych ti přála, aby ti bylo lépe, takových hodných a obětavých sestřiček je zapotřebí, ale hlavní, aby ses cítila fajn i ty. Budu držet pěsti.
mikniknik-zkušený fizioterapeut umí uvolnit upony v záhlaví,je to trochu bolestivé,ale zároveň příjemné a uleví to,jenže to bys ho musela mít doma při ruce...pozor však nezkušená masáž může ublížit,obvzlášť na hlavě,tedy v záhlaví...i dětské ručičky když masírují,je příjemné,někdy i teplý obkládek na krční páteř....
zapadslunce,

já byla na operaci, nebo spíš takovém zákroku v narkóze, dělali mi biopsii z močového měchýře a brala jsem normálně AD i AP. Měla jsem je ještě večer, akorát v den výkonu ráno ne. Ale pokud tě čeká plánovaná operace, je určitě třeba, aby doktoři a zejména anesteziolog veděli, že bereš AD, jaká a určí ti v nemocnici, jak je brát či nebrat před výkonem.
Martin.ko

a jak se ten gel jmenuje?

Jinak byla jsem s tim u ortopeda, ale ten mi rekl ze krcni pater a okoli mam v poradku, a jestli to bude pretrvava tak mam jit na neurologii. Ale tam se mi nechce.

Martin.ko

a jak se ten gel jmenuje?

Jinak byla jsem s tim u ortopeda, ale ten mi rekl ze krcni pater a okoli mam v poradku, a jestli to bude pretrvava tak mam jit na neurologii. Ale tam se mi nechce.

Tofina gratulujem velky pokrok-urcite Ta to stalo vela odhodlania. Drzim palce-obzvlast v zaciatku brania AD (u mna to stav prechodne zhorsilo,ale da sa to vydrzat).