Diskusní fórum

 
 

Vlož příspěvek

Vytvořeno 31.01.2007 18:08:00 | Poslední změna 19.03.2013 18:26:47
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "1570":
 
Ivanko příbalový leták nečtismiley...mě když dr předepisoval Zoloft,tak říkal,at příbalový leták nečtusmiley...Romčo vítej a úplně jako kdybych viděla sebe...sebemenší píchnutí,bolest či něco-hned jsem měla nějakou chorobusmiley...je to tak..a jak píše Amarellka-také kouřím-sice málo,ale uklidnuje mě to,tak to taky přičítám tomu..v těhotenství jsem to vždy vydržela i po porodu,a pak si dala jednu,dvě...a už jsem na svých pěti šesti za densmiley...sice slimky,ale ráda si dám kafe a k tomu mojí slimkusmiley
ivanko, tak si ho zítra ráno vezme společně a pak si můžem napsat jak to zvládáme smiley
ivanko, tak si ho zítra ráno vezme společně a pak si můžem napsat jak to zvládáme smiley
smiley
Ivanko, tak se tu ráno sejdeme :D a vezmeme si ho společně smileysmiley
Ivanko, tak se ráno tady sejdeme a vezmeme si ho společně, určitě to zvládnem smiley
AMY,JE TO VYSOKÁ DÁVKA, JÁ VÍM,ZKOUŠELA JSEM HO SNIŽOVAT SAMA OD SEBE A UŽ BYCH TO NEUDĚLALA.ALE, UŽ HO BERU MINIMÁLNĚ 10 LET,TAK SI MYSLÍM,ŽE PŘESTAL PŮSOBIT,COŽ DOKTORKU NEZAJÍMÁ. I.
taky jsem nežádoucí účinky raději nečetlasmiley
Vanillko,

ano, brala jsem ho 5 mg a potom 10 mg, ale ne na PP, tu jsem ještě v té době neměla, brala jsem ho na jiné problémy, ale byla jsem po něm strašně ospalá, prospala jsem celou noc a půlku dne, tak jsem si ho sama vysadila, což asi byla chyba, protože jsem se potom časem zhroutila a k AD jsem se stejně musela vrátit. Ale na každého působí Cipralex jinak, je to moderní AD, nemělo by mít tolik nežádoucích účinků a pokud ano, tak by měly do 1-2 týdnů přejít. Také je dobré začínat na co nejnižší dávce a opatrně navyšovat podle potřeby. Držím palce.
Romčo,

ahojki, zdravím tě a vítám mezi námi. Jo, ten strach z nemocí, když mě někdy píchne, mám také. Předevčírem jsem zvracela a pak mě bolelo břicho a já si řekla, že mi po tom zvracení praskl žaludek a že krvácím do dutiny břišní. Samozřejmě přišla úzkost, bušení srdce, slabost a pocit, že fakt postupně umírám a takhle je toho hodně. Nádor na mozku jsem už také "měla". Protože kouřím, tak mám permanentně strach z nějaké rakoviny hrtanu, či plic, byla jsem opakovaně na ORL, aby mě vyšetřili. Vím, že za tohle si můžu sama, ale i praktická mi říkala, at nepřestávám kouřit, když psychicky nejsem ok, že by mě to ještě víc rozhodilo. A jak často míváš ataky? Věřím, že když máš doma malou dcerku, že to v tobě ještě strach umocnuje, ale je to vše jen v hlavě a doopravdy se ti nic nestane. Chodíš někam na psychiatrii, nebo na terapie?